...

Pokemon Tazo 2 – Pokemony w efekcie 3D część I

Po debiucie Pokemon Tazo w naszym kraju, firma Pepsico Inc. przygotowała w 2001 dla wszystkich fanów kieszonkowych stworków nowe 3D tazo. Nowe krążki jak ich poprzedniki były emitowane jako dodatek do chipsów Lay’s, Lay’s MAX , Cheetos oraz paluszków Rold Gold. Na produktach objętych promocją znajdowała się zielona-żółta banderola informująca o nowej serii tazo.

Pierwszy set Pokemon Tazo 2 liczy 50 unikatowych krążków ponumerowanych od 1 do 50. Każdy z tazo pod rożnym kątem przedstawia 1 z 3 różnych obrazków Pokemona. Tazo 3D jest wykonane metodą druku soczewkowego, pozwalającego na uzyskanie efektu morfingu, czyli płynnego przejścia jednego obrazu w drugi. Większość krążków przedstawia Pokemony w różnych formach ewolucji, pokemony nie ewolucyjne przedstawione są w różnych pozycjach. W pierwszej edycji Tazo 2 3D znajdują się dwa krążki z bohaterami: Misty (nr 49) oraz Ash (nr 50). W tym samym czasie pojawiła się seria Pokemon Master Tazo, na temat której przygotujemy osobny artykuł.

Promocji pierwszej serii Pokemon Tazo 2, towarzyszyły plakaty promocyjne przedstawiające pełną kolekcje nowych krążków 3D. W sklepach można było otrzymać kolekcjonerskie tuby do przechowywania swojej kolekcji. W telewizji emitowana była reklama promująca nową kolekcję trójwymiarowych Pokemon Tazo.
arrow_upward Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.