...

Aktualności

Pokemon Tazo Flesz
– tazo świecące w ciemnościach

W 2001 roku firma Pepsico Inc. przygotowała dla wszystkich nową serię tazo nazwaną Flesz. Nowe krążki jak ich poprzedniki były emitowane jako dodatek do chipsów Lay’s, Lay’s MAX , Cheetos oraz paluszków Rold Gold. Na produktach objętych promocją znajdowała się srebrno-żółta banderola informującą o nowej promocji.
Czytaj dalej
Czytaj więcej

Pokemon Tazo Master
– mistrzowska seria Tazo

Pokemon Tazo 2 Master jest serią uzupełniającą Pokemon Tazo 2. Dostępna była 2001 roku w produktach takich jak Lay’s, Lay’s MAX, Cheeetos, oraz Rold Gold. Na produktach objętych nową promocją znajdowała się banderola, która różniła się od wcześniejszych tym, że w połowie była przeźroczysta (banderola jest dostępna na naszej stronie – sprawdź).

Czytaj dalej
Czytaj więcej

Pokemon Tazo 2
– Pokemony w efekcie 3D część II

Pokemon Tazo 2 szybko doczekało się swojej kontynuacji w postaci drugiego setu. Już tego samego roku (2001) dostępne były nowe 3D tazo do gry i kolekcji. Promocją dalej były objęte produkty takie jak Lay’s, Lay’s MAX, Cheetos oraz Rold Gold. Na produktach objętych promocją znajdowała się czerwono-żółta banderola informująca o nowej serii tazo.

Czytaj dalej
Czytaj więcej

Pokemon Tazo 2
– Pokemony w efekcie 3D część I

Po debiucie Pokemon Tazo w naszym kraju, firma Pepsico Inc. przygotowała w 2001 dla wszystkich fanów kieszonkowych stworków nowe 3D tazo. Nowe krążki jak ich poprzedniki były emitowane jako dodatek do chipsów Lay’s, Lay’s MAX , Cheetos oraz paluszków Rold Gold. Na produktach objętych promocją znajdowała się zielona-żółta banderola informująca o nowej serii tazo.

Czytaj dalej
Czytaj więcej

Pokemon Tazo set 1
– początek Pokemon Tazo w Polsce

Historia Tazo Pokemon w naszym kraju zaczyna się na przełomie 2000/2001 roku za sprawą firmy Pepsico Inc, która postanowiła wprowadzić Tazo jako dodatek w swoich produktach. Promocją zostały objęte chipsy Lay’s, Lay’s MAX oraz Cheetos, w których mogliśmy trafić krążki z animowanego serialu Pokemon. Na produktach objętych promocją znajdowała się niebieska banderola promocyjna.

Czytaj dalej
Czytaj więcej

Jak grać w Pokemon Tazo

Zasady gry w Pokemon Tazo:

  1. Każdy gracz daje do gry co najmniej 5 tazo
  2. Wszystkie tazo należy ułożyć jeden na drugim postaciami do dołu
  3. Każdy gracz wybieram jednego tazo, którym będzie atakował
  4. Gracz musi rzucić swoim tazo w wierze, tak by odwrócić jak najwięcej tazo
  5. Odwrócone tazo, które są słabsze od tazo którym gracz atakował stają się jego własnością
  6. Wygrywa gracz, który zbierze największą ilość tazo
Czytaj więcej
arrow_upward Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.