...

Pokemon Tazo Flesz – tazo świecące w ciemnościach

W 2001 roku firma Pepsico Inc. przygotowała dla wszystkich nową serię tazo nazwaną Flesz. Nowe krążki jak ich poprzedniki były emitowane jako dodatek do chipsów Lay’s, Lay’s MAX , Cheetos oraz paluszków Rold Gold. Na produktach objętych promocją znajdowała się srebrno-żółta banderola informującą o nowej promocji.

Nowe Pokemon Tazo Flesz reklamowane były hasłem: „ŚWIECĄCE W CIEMNOŚCIACH”. Główną cechą charakterystyczną krążków jest zewnętrzna linia konturu pokemona pokryta farbą fluorescencyjną. Dzięki zastosowaniu wyżej wymienionej farby tazo po naświetleniu świeciło w ciemności przez krótki czas.
Kompletny set Pokemon Tazo Flesz liczy 33 unikatowe krążki ponumerowane od 1 do 33. Wszystkie krążki w serii przedstawiają wyłącznie Pokemony z II generacji kieszonkowych stworków. W serii znajduje się tylko wyłącznie jeden tazo z bohaterem, jest nim ASH & PIKACHU (nr 33).

Promocji towarzyszyły plakaty promocyjne w sklepach oferujących produkty firmy Pepsico Inc. Plakat przedstawiał wszystkie 33 nowe krążki do skompletowania (widoczny poniżej).
Tazo Flesz było ostatnią serią tazo, którą otrzymaliśmy w 2001 roku. Jak widać, był to rok, w którym popularność Pokemonów w naszym kraju była w swoim szczycie. Jednak to nie koniec historii Pokemon Tazo w Polsce.

arrow_upward Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.